نمایش دادن همه 6 نتیجه

ویدیو راهنمای جک پارکینگی تک لنگه

 

جک تک لنگه چیست و چه کاربردی دارد؟

جک تک لنگه برای درب‌هایی استفاده می‌شود که به علت کم بودن فضا امکان نصب درب دو لنگه ندارد، در درب‌های تک لنگه باید از جک قدرتمندتری استفاده شود به علت فشار بیشتری که روی جک وارد می‌شود. همچنین می‌بایست حتما از قفل برقی جهت امنیت بیشتر استفاده کرد.

جک پارکینگی تک لنگه کجا استفاده میشه؟

جک پارکینگی تک لنگه

جک پارکینگی تک لنگه

وقتی برای نصب درب دولنگه یا ریلی فضا نداشته باشیم یا اگر یک رمپ پارکینگ اضافه داشته باشیم مثلا برای پارکینگ رو به بالا یا پایین باید از درب تک لنگه استفاده کنیم.

مزیت خرید جک‌های تک لنگه چیه؟

مزیت جک تک لنگه برای نصب در فضاهای محدود و یا درب‌هایی که دکورال هستند و نمی‌خواهیم هنگام باز شدن شکل خودشان را از دست بدهند می‌باشد.

معایب خرید جک‌های تک لنگه چیه؟

عیب جک‌های پارکینگی تک لنگه داشتن استهلاک بالا نسبت به جک دولنگه و همچنین بر خلاف چیزی که به نظر می‌آید هزینه بالاتر به علت استفاده از جکی با قدرت بالاتر و قفل برقی می‌باشد.

روش‌های نصب بعد از خرید جک‌های تک لنگه چگونه است؟

نصب جک تک لنگه همانند دو لنگه است ولی فقط یک طرف جک باید سیم کشی شود و یک کابل دو رشته برای قفل برقی نیاز دارد همچنین فضایی که برای نصب پلیت ته جک نیاز داریم بزرگتر از جک دو لنگه می‌باشد.

ایا جک‌های تک لنگه ارزان‌ تر هستند؟

راهنمای خرید جک پارکینگی تک لنگه

راهنمای خرید جک پارکینگی تک لنگه

برخلاف انتظاری که همه دارند جک‌های پارکینگی تک لنگه نسبت به جک‌های دولنگه هزینه بیشتری دارد! به این دلیل که فشار بیشتری روی جک هست و همچنین حتماً باید در جک‌های تک لنگه از قفل برقی استفاده کنیم، چون با فشار مزاحم بین درب باز خواهد شد و قفل برقی جلوی این اتفاق رو خواهد گرفت، همچنین چون کل وزن روی یک بازو است باید از جک قوی‌تری استفاده کرد.

چه نوع جک تک لنگه‌ای رو انتخاب کنیم؟

انتخاب جک تک لنگه براساس وزن و عرض درب و همچنین تعداد تردد می‌باشد که با توجه به موارد فوق باید از جک‌های تک لنگه هیدرولیک یا الکترومکانیک استفاده کنیم.

نصب دستگاه پس از خرید جک تک لنگه چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان مورد نیاز برای نصب جک‌های پارکینگی تک لنگه، اگر نیاز به کنده کاری و سیم کشی نباید نصب جک تک لنگه 8 ساعت زمان می‌برد.

قیمت جک پارکینگی تک لنگه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت جک تک لنگه براساس نوع جک که هیدرولیک باشید یا الکترومکانیک و همچنین نوع قفل برقی مورد استفاده و تعداد ریموت کنترل تعیین می‌گردد.

ارزان‌ترین جک تک لنگه کدام است؟

جکهای الکترومکانیک تک لنگه ارزانترین مدل‌های جک پارکینگی تک لنگه می‌باشد.

مدت زمان ارسال و تحویل بعد از خرید جک تک لنگه چقدر است؟

پس از بازدید یا ارسال عکس از محل پروژه نوع جک انتخاب شده و جک انتخابی طی حداقل 3 ساعت ارسال رایگان در تهران می‌گردد.

جک‌های تک لنگه با ارسال رایگان هستند؟

مزایا و معایب جک پارکینگی تک لنگه

مزایا و معایب جک پارکینگی تک لنگه

بله، تمام اجناس و وب سایت ما بهمراه ارسال رایگان در تهران هستند.

قدرت استاندارد یک جک تک لنگه چقدر باید باشد؟

اگر دربی با وزن 300 کیلوگرم داریم و لولاها ساده می‌باشند، بایستی قدرت جک را دو برابر در نظر بگیریم ولی اگر لولاها بلبرینگی باشد می‌توانیم جکی انتخاب کنبم که مثلا 400 کیلوگرم را جابجا کند همچنین اگر محل نصب بادخیز است باید قدرت سیستم را بیشتر در نظر بگیریم که فشار کمتری روی جک وارد شود و طول عمر بالاتری داشته باشد.

برای خرید جک پارکینگی تک لنگه به چه نکاتی توجه کنیم؟

بادخیز بودن محل نصب و وزن درب و عرض آن همچنین تعداد تردد و نوع لولای درب در انتخاب مهم است در کنار این موضوع انتخاب جکی با کیفیت و مهمتر از آن خدمات پس از فروش را باید در نظر بگیریم. نمونه جک‌های تک لنگه نصب شده