نمایش دادن همه 56 نتیجه

ویدیو راهنمای جک پارکینگی دو لنگه

جک دو لنگه چیست و چه کاربردی دارد؟

جک دو لنگه جک‌هایی هستند که جهت دربهای روتین با وزن‌های کم تا وزن هر لنگه 1500 کیلوگرم کاربرد دارد عرض هر لنگه تا 7 متر جمعا 14 متر هر دهانه امکان نصب دارند. جک‌های دو لنگه در دو مدل الکترو هیدرولیک و الکترو مکانیک تولید شده که با توجه به وزن و تعداد تردد جک مورد نظر انتخاب می‌گردد.

جک پارکینگی دو لنگه کجا استفاده میشه؟

جک پارکینیگی دو لنگه

جک پارکینیگی دو لنگه

در تمامی دربهای ساخته شده امکان نصب جک دو لنگه وجود دارد نکته مهم فضایی هست که باید ته جک داشته باشم تا جک نصب گردد برای مثال برای دربی که کنار ستون اصلی ساختمان نصب می‌شود امکان نصب جک معمولی دو لنگه وجود ندارد و میبایستی از جک‌های کف گرد استفاده گردد. در درب‌هایی که به ستون نزدیک نباشد فضای تقریبی 20*20 سانتی متر نیاز است. همچنین در این مدل جکها باید سرجک روی درب نصب گردد پس یک پروفیل سر تا سری افقی و یا صفحه پلیت روی درب موجود باشد.

مزیت خرید جک‌های دو لنگه چیست؟

از مزایای جک دو لنگه می‌توان به فشار کمتربرروی بازو و قیمت مناسب نسبت به مثلا جک تک لنگه یا ریلی اشاره کرد. همچنین عدم نیاز به قفل برقی در برخی از مدلها با توجه به عرض درب که خود باعث کاهش قیمت می‌شود.

معایب خرید جک‌های دو لنگه چیست؟

جک‌های دو لنگه اگر درست نصب شود و همچنین جکی مناسب جهت درب با توجه به وزن انتخاب گردد عیبی در این مدلها پیدا نمی‌کنید. جک‌های فوق نیاز به سرویس دوره‌ای ندارد و فقط باید لولاهای درب اول هرفصل با روغن روانکاری شود.

روش‌های نصب بعد از خرید جک‌های دو لنگه چگونه است؟

در نصب جک دو لنگه دو طرف جک باید سیم کشی شود یک عدد کابل برق 3*1.5 جهت هرجک و یک کابل زوجی در ارتفاع 60 تا 70 سانتی متری جهت فتوسل‌ها و یک کابل دو رشته برای فلاشر نیاز دارد در صورت انتخاب قفل برقی میبایست یک کابل زوجب هم برای فقل در نظر گرفت. همچنین فضایی که برای نصب پلیت ته جک نیاز داریم 20*20 سانتی متر لنگه می‌باشد.

جک‌های دو لنگه ارزان‌تر هستند؟

بهترین جک پارکینگی دو لنگه

بهترین جک پارکینگی دو لنگه

جک‌های دولنگه با توجه به فشار کمتری که روی بازوها داریم می‌توانیم از جک‌هایی با قدرت کمتر استفاده کنیم پس می‌توانیم از جکی با قیمت ارزان استفاده کنیم. اما اگر تردد بالا باشد و وزن و عرض درب نیز زیاد باشد باید از جک‌های هیدرولیک استفاده کنیم که این مدل جکها از قیمت بالایی برخوردارند.

چه نوع جک دو لنگه‌ای رو انتخاب کنیم؟

انتخاب جک دو لنگه براساس وزن و عرض درب و همچنین تعداد تردد می‌باشد که با توجه به موارد فوق باید از جک‌های دو لنگه هیدرولیک یا الکترو مکانیک استفاده کنیم که با توجه به انتخاب هزینه جک نیز متغیر می‌باشد

نصب دستگاه پس از خرید جک دو لنگه چقدر زمان می‌برد؟

اگر نیاز به کنده کاری و سیم کشی نباید نصب جک دو لنگه 8 ساعت زمان می‌برد. مواردی همچون کابل کشی و کنده کاری به اندازه خود جک و یا به اندازه ته جک و همچنین امکان ارتباط بین دو درب جهت کابل کشی در مدت زمان نصب جک تاثیر گذار میبا شد.

قیمت جک پارکینگی دو لنگه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت جک دو لنگه براساس نوع جک که هیدرولیک باشید یا الکترو مکانیک و همچنین نوع قفل برقی مورد استفاده و تعداد ریموت کنترل تعیین می‌گردد. همچنین بعد مسافت تا محل نصب و یا میزان کابل کشی برق اصلی در قیمت تمام شده کالا تاثیر گذار می‌باشد.

ارزان‌ترین جک دو لنگه کدام است؟

جک‌های الکترو مکانیک دو لنگه ارزانترین مدلهای جک می‌باشد. که با توجه به نوع کارکرد و استهلاک آنها طول عمر کمتری نیز دارند.

مدت زمان تحویل بعد از خرید جک دو لنگه چقدر است؟

جک پارکینیگی دو لنگه

جک پارکینیگی دو لنگه

پس از بازدید یا ارسال عکس از محل پروژه نوع جک انتخاب شده و جک انتخابی طی حداقل 3 ساعت ارسال رایگان در تهران می‌گردد.

قدرت استاندارد یک جک دو لنگه چقدر باید باشد؟

اگر دربی با وزن 300 کیلوگرم داریم و لولاها ساده می‌باشد بایستی قدرت جک را دو برابر در نظر بگیریم ولی اگر لولاها بلبرینگی باشد می‌توانیم جکی انتخاب کنبم که مثلا 400 کیلوگرم را جابجا کند همچنین اگر محل نصب بادخیز است باید قدرت سیستم را بیشتر در نظر بگیریم که فشار کمتری روی جک وارد شود و طول عمر بالاتری داشته باشد.

برای خرید جک پارکینگی دو لنگه به چه نکاتی توجه کنیم؟

بادخیز بودن محل نصب و وزن درب و عرض آن همچنین تعداد تردد و نوع لولای درب در انتخاب مهم است در کنار این موضوع انتخاب جکی با کیفیت و مهمتر از آن خدمات پس از فروش را باید در نظر بگیریم.