عمومی

مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی +فیلم تحلیل

با پیشرفت در زمینه‌ی علم و تکنولوژی استفاده از دزدگیر اماکن برای ایجاد امنیت در محل بسیار رواج پیدا کرده است. به دلیل این که برندهای زیادی در کل دنیا مشغول به تولید دزدگیر می‌باشند، انتخاب بهترین دزدگیر از میان آن‌ها کار ساده‌ای نمی‌باشد. داشتن آگاهی و اطلاعات مورد نیاز در ارتباط با انواع تجهیزات امنیتی و دزدگیرهای اماکن، موجب انتخاب گزینه‌ای مناسب و صحیح خواهد شد. در ادامه به بررسی مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

شاید برخی از افراد برندهای و دزدگیرهای خارجی را به ایرانی ترجیح دهند، ولی باید این موضوع را هم در نظر بگیرند که دزدگیرهای خارجی دارای خدمات پس از فروش نمی‌باشند. شرکت‌های ایرانی زیادی هستند که اقدام به تولید دزدگیرهای اماکن می‌کنند و از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند. این شرکت‌ها به دلیل گارانتی و خدمات پس از فروشی که دارند، در صورت بروز مشکل، امکان تعویض و تعمیر را در محل برای خریداران فراهم می‌کنند.

سیم 1
دزدگیر اماکن و لوازم

در ادامه به بررسی مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی می‌پردازیم که به شرح زیر هستند:

  • در مقایسه دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی می‌توان گفت که، بزرگترین حسن دزدگیرهای ایرانی در این است که خدمات بعد از فروش دارند. در مواقعی که دزدگیر شما دچار مشکل و آسیبی شد، قطعات یدکی دزدگیر موجود هستند و به راحتی می‌توانید با تعویض آن ها، دزدگیر را تعمیر کنید.
  • در مقایسه دزدگیر امکان خارجی و ایرانی می‌توان گفت که، دزدگیرهای خارجی نسبت به دزدگیر‌های ایرانی، امکانات زیادی را ارائه می‌دهند.
  • مورد دیگری که در مقایسه دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی می‌توان به آن اشاره کرد، هزینه‌های بالای دزدگیرهای خارجی نسبت به هزینه‌های دزدگیر‌های ایرانی می‌باشد. دزدگیرهای خارجی به مراتب قیمت بالایی را در مقایسه با دزدگیرهای اماکن تولید ایران دارند.
  • امروزه دزدگیرهای زیادی در بازار فروش وجود دارند که مشتریان در زمان خرید و انتخاب آن‌ها دچار سردرگمی می‌شوند. با مطالعه‌ی بررسی مقایسه دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی و شناخت انواع دزدگیرها می‌توان دزدگیر مورد نظر را با توجه به نیازهای خود انتخاب کرد.

شناسایی بخش‌های مختلف انواع دزدگیرهای اماکن:

بعد از بررسی مقایسه دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی، برای انتخاب یک دزدگیر مناسب نیاز به شناسایی بخش‌های مختلف دزدگیر اماکن می‌رسد. همان گونه که در مقایسه دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی به بررسی آن پرداختیم، دزدگیرهای اماکن خارجی از امکانات زیادی نسبت به دزدگیرهای ایرانی برخوردار هستند، ولی خدمات دزدگیرهای خارجی در مقایسه با دزدگیرهای ایرانی خیلی پایین هستند. شاید دزدگیر اماکن، ظاهری ساده داشته باشد ولی از یک سیستم پیچیده‌ی برخوردار است. تمامی دزدگیرهای ایرانی و خارجی دارای بخش‌های اصلی و متنوعی می‌باشند که در بیشتر اجزای خود با همدیگر مشترک هستند. از جمله مهم‌ترین بخش‌های یک دزدگیر اماکن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چشمی دزدگیر: چشمی دستگاه یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک دزدگیر به حساب می‌آید. این قطعه موجب تشخیص حرکت می‌شود و در عملکرد دستگاه تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد.
  • پنل دزدگیر: پنل دزدگیر مانند یک رابط عمل می‌کند. وظیفه‌ی پنل فرماندهی و برقراری ارتباط قطعات با یکدیگر می‌باشد.
  • تلفن کننده دزدگیر: تلفن کننده‌ی دزدگیر یکی دیگر از بخش‌های دزدگیر می‌باشد و زمانی عمل می‌کند که چشمی به وسیله‌ی محرکی تحریک شود. این بخش مانند یک تلفن عمل کرده و به شماره‌های ذخیره شده در آن تماس می‌گیرد.
  • تجهیزات هشدار دهنده: یکی دیگر از بخش‌های دزدگیر اماکن شامل تجهیزات هشدار دهنده می‌باشد. این تجهیزات موجب پخش صدای آژیر می‌شوند.
  • دزدگیر اماکن شامل بخش‌های دیگری هم مانند ریموت دزدگیر، باتری، منبع تغذیه، ریپیتر، پدال دزدگیر و یو پی اس و منبع تغذیه می‌باشد.

با توجه به مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی، دزدگیر ایرانی بهتر است یا خارجی؟

برای تعمیر و سرویس دزدگیر اماکن روی لینک کلیک کنید

با در نظر گرفتن مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی، در پاسخ به این سوال که دزدگیر ایرانی بهتر است یا خارجی، می‌توان گفت که، متاسفانه به دلیل تحریم‌های حاکم بر کشور ما، قطعات برندهای خارجی در بازار ایران موجود نیستند. همین موضوع هم موجب می‌شود که در صورت بروز کوچکترین آسیب و صدمه‌ای به دزدگیر اماکن خارجی، تعمیر آن به مشکل بر بخورد. مورد دیگری هم که در مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی وجود دارد، این است که آپدیت‌های جدید نرم افزارهای دزدگیر خارجی را هم، متاسفانه به سختی می‌توان پیدا کرد.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن

چرا اکثر مردم خرید دزدگیرهای ایرانی را به خارجی ترجیح می‌دهند؟

با وجود کیفیت بسیار بالای برخی از برندهای خارجی، بیشتر افراد به دلیل نکاتی که در مقایسه دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی به آن‌ها اشاره کردیم، خرید دزدگیرهای تولید داخل را به خارجی ترجیح می‌دهند. افرادی که اقدام به خرید دزدگیرهای خارجی می‌کنند، حتما از خرید برندهای متفرقه خودداری کنند، چون این دزدگیرها در حد و اندازه‌ی دزدگیرهای مرغوب و با کیفیت خارجی و داخلی نمی‌باشند. از طرف دیگر ممکن است که نمایندگی پس از فروش این برندها را نتوانید در بازار فروش پیدا کنید. به همین خاطر در صورت بروز کوچکترین ایرادی در دزدگیر شما با مشکل مواجه خواهید شد.

دلیل این که برخی از افراد خرید دزدگیر خارجی را به دزدگیر اماکن ایرانی ترجیح می‌دهند چیست؟

در مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی همان گونه که مشاهده کردید بیشتر بر روی کیفیت دزدگیرهای خارجی اشاره شد، البته این موضوع بیانگر این نیست که دزدگیرهای تولید داخل از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. ولی به صورت کلی، کیفیت و کارایی برخی از دزدگیرهای خارجی خیلی بهتر از برندهای داخلی می‌باشند و می‌توانند سالیان متمادی را بدون کوچکترین نقصی کار کنند. این موضوع کاملا به خود خریدار بستگی دارد که کدام یک از دزدگیرها را با بررسی و مقایسه دزدگیر اماکن ایرانی و خارجی انتخاب نماید. دزدگیرهای خارجی زیاد و متنوعی وجود دارند که دارای کیفیت و کارایی خیلی بهتری از برندهای ایرانی هستند. ولی قاعدتا این دزدگیرها از قیمت خیلی بالایی نسبت به محصولات ایرانی برخوردار می‌باشند.

تجهیزات دزدگیر اماکن
تجهیزات دزدگیر اماکن

برای مشاهده دزدگیرهای سیمکارتی و تلفن کننده کلیک کنید

بهترین برند دزدگیر برای خانه کدام است؟

یکی از بهترین برندها دزدگیر که برای منازل استفاده میشود و کارکرد فوق العاده خوبی دارد برند سایلکس است
برند دزدگیر سایلکس در 3 مدل طراحی و تولید شده که براساس نیاز مشتری انتخاب و نصب میگردد

دزدگیر اماکن مناسب چه جاهایی است؟

با توجه به اینکه دزدگیر ها در مدل های صنعتی و خلنگی و همچنین فروشگاهی طراحی و تولید میشود میتوان این موضوع را در نظر گرفت که دزدگیر اماکن برای منازل فوشگاه ها انبارهال و شرکتها مناسب میباشد

آیا برند های داخلی به اندازه برند های خارجی کیفیت دارند؟

دزد دزگیر اماکن کشور ایران پیشرفتهای زیادی کرده است و مستوان گفت با توجه به کیفیت و طراحی و قیمت دزدگیر های ایرانی در خیلی از موارد از برندها وارداتی و خارجی بهتر هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *