عمومی

بهترین برندهای درب اتوماتیک شیشه ای کدامند؟

در ادامه به بررسی چند نمونه از بهترین برند درب اتوماتیک اسلایدی و تلسکوپیک خواهیم پرداخت. نکته‌ی بسیار مهمی که در میان برندهای درب اتوماتیک وجود دارد، میزان تفاوت در وات مورد استفاده در موتورهای درب اتوماتیک می‌باشد. میزان وات مورد استفاده در موتورهای درب اتوماتیک، ۸۰ وات، ۹۰ وات، ۱۰۰ وات و ۱۲۰ وات است. میزان وات مورد استفاده در موتورها را ابعاد درب تعیین می‌کند. کشور سوئیس حرف اول را در تولید اپراتورهای درب اتوماتیک می‌زند. به این صورت که بهترین برند درب‌های سکوریت و درب‌های اتوماتیک در کل دنیا برای کشور سوئیس می‌باشد. بهترین برند درب اتوماتیک سوئیسی که در ایران موجود است، کابای و رکور سوئیس نام دارد. این دو برند سوئیسی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هم خدمات خوبی دارند. کیفیت این برندهای سوئیسی به این صورت است که با یک بار خریداری می‌توانید سال‌های سال از آن استفاده کنید.

بعد از کشور آلمان، بهترین برند درب اتوماتیک برای کشور آلمان می‌باشد. به این صورت که به صراحت می‌توان گفت که بیش از ۷۰ درصد از برندهای مطرح دنیا، از موتورهای درب‌های اتوماتیک با کیفیت برای برند دانکر موتور آلمان هستند. خود موتورهای دانکر در مدل‌های مختلف و گوناگونی ساخته می‌شوند. از جمله‌ی مدل‌های موتور دانکر می‌توان به 6035، 6325، 6355اشاره کرد. تمامی مدل‌های موتور دانکر در میزان وات مصرفی و این که قابلیت موتور قفل دارد یا نه، با همدیگر فرق دارد. برخی از موتورهای دانکر ساخت کشور کامبوج می‌باشد. به این صورت که یک کارخانه در کشور کامبوج دارد که اقدام به ساخت و مونتاژ موتورهای دانکر می‌کند.
برندهای ایتالیای در سطح سوم بهترین برند درب اتوماتیک می‌باشد. از جمله بهترین برندهای ایتالیایی می‌توان لابل ایتالیا، فک ایتالیا، BFT ایتالیا اشاره کرد. این برندها با فاصله‌ی خیلی کم از لحاظ سطح کیفی بعد از برندهای سوئیسی و آلمانی قرار می‌گیرد.

درب اتوماتیک طلایی لوکس
درب اتوماتیک طلایی لوکس

برند درب اتوماتیک فک FAAC

برند درب اتوماتیک فک یکی از انواع بهترین برندهای ایتالیایی می‌باشد که تولید کننده‌ی انواع درب‌های اتوماتیک در مدل‌های ساده و تلسکوپی است. این برند محصولات خود را با رعایت بالاترین سطح استانداردهای جهانی و بهترین کیفیت در زمینه‌ی درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تولید می‌کند.
برند درب اتوماتیک لابل: لابل یکی دیگر از برندهای ایتالیایی می‌باشد که در تولید درب اتوماتیک شیشه‌ای فعالیت دارد. این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و اقدام به تولید انواع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در سطوح بالایی از کیفیت و قدرت می‌نماید. این برند مناسب برای ساختمان‌هایی می‌باشد که از تعداد تردد متوسطی برخوردار هستند.

درب اتوماتیک برند TORMAX: درب اتوماتیک برند تورمکس، متعلق به شرکت سوئیسی می‌باشد. برند تورمکس یکی از معروف‌ترین برندها در زمینه‌ی تولید درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد که در کشور ما از اهمیت بسیار بالا و محبوبیت زیادی برخوردار است. اپراتورهای این برند با استفاده از قطعات خیلی با کیفیت و سیستم‌های پر قدرت تولید شده‌اند و به همین خاطر کیفیت بسیار بالایی دارند. همین موضوع موجب می‌شود که درب اتوماتیک این برند بسیار با کیفیت و پر قدرت باشد. از درب‌های اتوماتیک مارک تورمکس بیشتر در اماکنی که تعداد تردد بالا است، استفاده می‌شود.

برند درب اتوماتیک بارزانته

یکی از محبوب‌ترین برندهای چینی در زمینه‌ی تولید درب اتوماتیک شیشه ای، برند BARZANTE می‌باشد. بارزانته یک برند چینی می‌باشد که از کیفیت خوبی برخوردار است. از این برند درب اتوماتیک بیشتر برای ساختمان‌ها استفاده می‌کنند.

برند درب اتوماتیک Geze

برای تعمیر درب شیشه‌ای اتوماتیک روی لینک کلیک کنید

لوازم مصرفی این برند متعلق به کشور آلمان می‌باشد. همان گونه که در مطالب بالاتر به این موضوع اشاره کردیم، کشور ایتالیا در دومین سطح از لحاظ کیفیت و قدرت درب‌های اتوماتیک قرار گرفته شده است. این برند از سال ۱۹۸۰ تا به امروز توانسته است با استفاده از جدیدترین متریال‌ها و استفاده از دانش روز، فعالیت خود را توسعه و گسترش دهد.

اتوماتیک

موتور دانکر درب اتوماتیک

بهترین برند موتور درب اتوماتیک، برند دانکر موتور آلمان می‌باشد. این برند یکی از بهترین شرکت‌های پیشرو در صنعت تولید درب‌های شیشه‌ای می‌باشد که بیش از ۵۰ سال سابقه‌ی تولید و توسعه دارد. کیفیت بالای متریال‌های مورد استفاده، نوآوری مداوم و ترکیب ظاهری محصولات برند دانکر موتور آلمان موجب افزایش تعداد فروش آن در میان سایر برندها شده است. عملکرد این موتور کاملا روان و بی‌صدا می‌باشد و اطمینان خاطر را برای استفاده از آن را برای سال‌های زیاد تضمین می‌کند. استفاده از برند دانکر برای درب اتوماتیک شیشه‌ای در کل دنیا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و در کل دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برندهای ایرانی که اقدام به تولید درب اتوماتیک می‌کنند

شرکت‌های زیادی هستند که در ایران اقدام به تولید و مونتاژ درب اتوماتیک می‌کنند. از آن جایی که یک درب شیشه‌ای از اقلام قطعات گوناگون و متفاوتی ساخته می‌شود، در برندهای ایرانی، درب شیشه‌ای با کیفیت که از عملکرد بی‌دردسری برخوردار باشد، متاسفانه نداریم. البته یک برند ایرانی به نام یونیک وجود دارد که اقدام به مونتاژ قطعات زیادی کرده است، به این صورت که شاسی و کاور درب از برند لابل ایتالیا استفاده کرده است.

بردهایی که برای درب شیشه‌ای در برند یونیک استفاده شده از روی اسمارت کره می‌باشد. رسیور طرح بتا ۴۴۰ مگا هرتزی استفاده کرده است و چشمی‌ها هم بنا به سفارش خود مشتری در تیپ‌های مختلف مانند چشمی‌های خطی، چشمی چینی و چشمی بلژیکی ارائه می‌دهد. موتورهای درب اتوماتیک هم بنا به سفارش مشتری قابل انتخاب می‌باشد. موتورهایی که بر روی درب‌ها استفاده می‌کند دانکر، کرکماز و… می‌باشد. برند یونیک کلا مونتاژ است و برند یونیک اقدام به تولید هیچ کدام از اجزای درب اتوماتیک را نمی‌کند. ولی در صورت کلی، برند یونیک بی‌دردسر بوده و با توجه به اختلاف قیمتی که با سایر برندهای خارجی دارد، از کیفیت بالایی برخوردار است.

درب اتوماتیک نقره ای براق
درب اتوماتیک نقره ای براق

جهت مشاهده بهترین برندهای راهبند یا بهترین برندهای جک پارکینگی به صفحات مشخص مراجعه کنید.

بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای با طول عمر بالا چیست؟

درب اتوماتیک شیشه ای از اقلام مختلفی تشکیل شده است یکی از مهمترین قطعات به کار رفته در اپراتور درب شیشه ای موتور آن است که بهترین برند موتور درب شیشه ای دانکر آلمان میباشد
بهترین اپراتور درب شیشه ای موجود در ایران را میتوان از برندهای رکورد سوئیس یونیک ایران پلاس 24 نام برد

آیا برند های ایرانی اپراتور درب شیشه ای به اندازه برند های خارجی کیفیت دارند؟

در صورتی که از موتور دانکر و کنترل برد با کیفیت استفاده شود میتوان گفت کیفیتی نزدیک به اپراتورهای اروپایی را دارا میباشند

درب اتوماتیک شیشه ای مناسب چه جاهایی است؟

درب اتوماتیک شیشه ای برای بانک ها برج ها مغازه ها و مراکز تجاری و دفاتر و فرودگاه ها و غیره استفاده میگردد
دلیل اصلی استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک علاوه بر زیبایی و راحتی باز و بسته شدن جلوگیری از پرت انرژی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *